Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. maj
10:00
Snekkersten IF
Lundtofte Boldklub
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Snekkersten IF
Vallensbæk IF
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Snekkersten IF
Oversidder
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:15
Snekkersten IF (1)
FIF, Hillerød
Serie 5 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Snekkersten IF (1)
IF Skjold Birkerød
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Snekkersten IF
Brede IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Snekkersten IF (2)
Værløse BK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Snekkersten IF
Brøndbyernes IF
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Snekkersten IF
Avedøre IF
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Snekkersten IF
Oversidder
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Snekkersten IF
Hareskov IF
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Snekkersten IF (2)
Holte Star Club
Serie 5 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Snekkersten IF (1)
Helsinge Fodbold
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Snekkersten IF
Oversidder
U21 A, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:30
Snekkersten IF
Allerød Fodbold Klub
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Snekkersten IF
Nivå-Kokkedal FK
U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Snekkersten IF (1)
Heimdal (ks)
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Snekkersten IF
B. 82, Virum
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Snekkersten IF
Espergærde IF
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
Snekkersten IF (1)
Ålholm IF (2)
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
Snekkersten IF (2)
Bagsværd BK
HHT
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Snekkersten IF
Hareskov IF/Værløse BK
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Snekkersten IF (2)
Hillerød Fodbold (2)
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Snekkersten IF
Lundtofte Boldklub
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Snekkersten IF
Bagsværd BK
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Snekkersten IF
Helsingør IF Fodbold
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Snekkersten IF
Oversidder
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Snekkersten IF
Taastrup FC
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Snekkersten IF
Lynge-Uggeløse IF
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Snekkersten IF
Oversidder
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Snekkersten IF
Helsinge Fodbold
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Snekkersten IF
BSF
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Snekkersten IF
Lyngby Boldklub
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Snekkersten IF (2)
Blistrup SI
Serie 6 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:30
Snekkersten IF
LSF
U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Snekkersten IF
Gladsaxe-Hero BK
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Snekkersten IF
Værløse BK
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:30
Snekkersten IF
Avarta
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Snekkersten IF
Værløse BK
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Snekkersten IF (1)
Humlebæk BK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Snekkersten IF
Virum-Sorgenfri BK
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Snekkersten IF
Slangerup & Omegn IF
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Snekkersten IF
Allerød Fodbold Klub
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Snekkersten IF
Allerød Fodbold Klub
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Snekkersten IF (1)
Holte Star Club
Serie 5 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
Snekkersten IF
Mørkøv IF
U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
Snekkersten IF (1)
Kokkedal BK
Serie 6 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Snekkersten IF
Hørsholm-Usserød IK
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
Snekkersten IF
Ålholm IF
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
Snekkersten IF (1)
IS Skævinge
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
Snekkersten IF (2)
Virum-Sorgenfri BK (2)
HHT
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Snekkersten IF (2)
Herlev IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Snekkersten IF
FC Holte
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Snekkersten IF
IF Skjold Birkerød
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Snekkersten IF
Lyngby Boldklub 1921
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Snekkersten IF
BSF
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Snekkersten IF
Brede IF
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Snekkersten IF
Fredensborg BI
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Snekkersten IF (2)
IF Skjold Birkerød
UHT
Serie 5 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Snekkersten IF (2)
Ålholm IF
Serie 6 - Forår Pulje 1
|